با گسترش بازارهای اینترنتی و استفاده ی روز افزون از تلفن همراه، انتخاب یک گوشی یا تبلت مناسب، تبدیل به کار نسبتاً پیچیده ای شده است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در انتخاب بین برندها و مدل های مختلف شک داشته اید.

از انتخاب گوشی یا تبلت مناسب برای خودتان که بگذریم، بحث خرید آن مسئله ی بعدی است. این که از کجا گوشی یا تبلت خود را خریداری کنید؟ کدام فروشگاه بهترین قیمت را ارائه می دهد؟ آیا فروشگاه مورد نظر شما معتبر است یا خیر؟

به تازگی سایت هوکو به آدرس www.hoko.ir برای مقایسه قیمت گوشی و تبلت راه اندازی شده است که به ساده ترین شکل ممکن امکان مقایسه تمامی مشخصات گوشی ها و تبلت های موجود در بازار را علاوه بر مقایسه قیمت فروشگاه های مختلف فراهم کرده است.

هوکو

اگر تا به حال از فروشگاه خاصی خرید می کردید که به نظر شما بهترین قیمت ها را ارائه می دهد، بد نیست به سایت هوکو سری بزنید و قیمت های این فروشگاه را با بقیه فروشگاه ها مقایسه کنید. شاید تا به حال اشتباه می کردید!
هوکو
امکان مشاهده ی مشخصات فنی و مقایسه ی آنها، ایجاد هشدار کاهش قیمت، ایجاد لیست خرید و مشاهده ی گالری عکس ها نیز از دیگر امکانات این سایت هستند.
هوکو
همچنین می توانید تاریخچه قیمت های هر فروشگاه را با فروشگاه های دیگر و میانگین قیمت مقایسه کنید.